| BugsBunny_8643 a întrebat:

Oameni cum va-ti bucurat de apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| Dde26nii a răspuns:

PffflaughingCea mai tare apocalipsalaughing
am stat cu colegii.laughing.am mancat floricelee=]]
si ne-am uitata pe geamlaughing. asteptand sa vina The End-uulaughing)laughing)

5 răspunsuri:
| NoName_7204 a răspuns:

rolling on the floor
Deci eu am luat niste furadan.
oricum. sfarsitu a draq a uitat sa vina sigh
L.am asteptat atat aseara si el nu a vnth x(.
rolling on the floorrolling on the floor
dmne

| daniella9805 a răspuns:

Phai ca am pierdut.o ca nu am apucat sa ma trezesc eram prea OBOSITA da cu ocazia asta vreau sa intreb si eu cum o fost apocalipsa?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| niku93 a răspuns:

Am facut banking cu bcr.

| DrDeath a răspuns:

Eu dormeam pe vremea aia.A draq ce nervi am avut atunci inainte sa adorm.M-am apucat sa il sun pe ala si sa ii spun sa reprogrameze apocalipsa pentru ca mie imi e somn.Sa o mute maine la 10:26 cand ma trezesc.