| anonim_4396 a întrebat:

Oamenii chiar pot sa se simta virtual unii pe altii? Adica real/virtual?hee heeAdica pricepeti voi...

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Se poate, este ca si in realitate cand intalnesti o persoana si ai impresia ca o cunosti de-o viata

19 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Pot sa simta.Cand vrei trai o astfel de experienta, vei intelege happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi la XXX webcam, nu stiu sa iti zic
daca te referi la discutii si la a ajunge sa cunosti o persoana (online) si sa poti sa iti dai seama de cum e cu adevart cum reactioneaza in unele situatii... da,
chiar ieri a vrut cineva sa imi faca o farsa. dar mi am dat seama ca e vorba despre persoana respectiva si o cunosteam doar de pe net ...interesant nu?

| anonim a răspuns:

Tu inca nu ti-ai dat seama pana acum? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subzero, nu vorbesc de webcam. Vorbesc de simtit, de conexiuni intr-o lume, alta decat cea reala, unde e atat de simplu sa fi oricine, orice(chiar si inginerlaughing), oricand (sau aproape).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil, intreb si eu... vreau sa vad ce zice lumea pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul asta monitorul meu simte o atractie foarte mare fata de unitatea centrala, mai ales cand il conectez la sursa` laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu...mai bine taceam.

| anonim a răspuns:

@dora-deci, sa inteleg ca eu trebuia sa ma abtin? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil, spuneam ca vreau sa vad ce zice lumea pe aici.Si tu faci parte din ea, asa ca esti liber sa spui ce crezi.Si asta cu abtinutul...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am intors de la bere. si ce gasesc: love is in the air...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca n-as fi atat de atehnica v-as pune un link catre piesa. dar nu-mi cereti mai mult decat pot sa dau.

| anonim a răspuns:

@cecilia-ai fost la bere fara noi? urat din partea ta, sa stii.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil: de parca tu n-ai fi petrecut timp placut, de calitate in lipsa mea. si parca nici cu berea nu prea erai prieten. repet, ostentativ ca si "noapte buna" editata de domnul: love is in the air...

| anonim a răspuns:

@cecilia-pot oare sa te contrazic cu ceva? NUUUUUUUUU! insa ma asteptam sa faci si tu o invitatie, ca eu stiu despre ardeleni ca sunt foarte ospitalieri. :-P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil: tu poti sa ma contrazici cu aproape orice, fiindca esti mai impetuos. Cat priveste invitatia: ea e facuta deja demult. Vineri plec in Paris o saptamana, apoi ma mut la casa noua(cred ca tot o saptamana), dupa care te astept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil: ospitalitate, ospitalitate, dar am si eu o rugaminte: nu veni cu vreun inginer ca pun catelul pe voi si e periculos: labrador de 3 lunirolling on the floor

| anonim a răspuns:

@cecilia-abia astept sa ajung acolo, iar tu stii mult mai bine de ce.cat priveste inginerul..., mi-a spus ca vine numai daca te numesti anna. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil: imi schimb numele pentru asa o cauza nobila. Desi, mie aia cu 2 v sau 2 n mi se par snobi. Ii prefer pe aia cu y.rolling on the floor

| alexam a răspuns:

Da, eu deja,, functionez,, telepatic cu cineva de aici, dar nu stiu daca si ea/ el stie! laughing Gluma e gluma, dar poate vb. serios! tongue