| anonim_4396 a întrebat:

Oare am gresit cand m-am culcat cu el de la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Legiuitoarea! chiar esti! rusine!

20 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nuuuu, nu ai gresit cu absolut nimic...auzi, dar nu ai vrea sa ne intalnim si noi? macar o datahee hee

p. s. asa intrebare, asa raspuns...

| elena a răspuns:

Foarte mult, macar te-ai protejat?
Te-ai culcat prima data cu un baiat?
Nu puteai sa mai astepti macar o a doua intalnire sau ai baut ceva si habar nu aveai ce faci?
Dar daca numai te-ai te-ai culcat inseamna ca iti era somn, ca ai dormit si nu ai facut sex...si nu ai gresit de loc, ai facut doar o mica incalzire.
A fost la tine sau la el acasa?
Sunteti majori sau el major si tu minora?
Nu ai mai intrebat care sunt concesintele dupa prostia facuta?

mira
| mira a răspuns:

Bineinteles.Esti o prada usoara. O astfel de aventura poate costa scump, fizic si psihic. Daca el era un psihopat, un ucigas in serie? Pentru ca un barbat sa aiba acces la locuri atat de intime este bine ca intre cei doi sa existe o relatie de incredere si iubire. Femeia trebuie sa-si pastreze misterul. Or tu te-ai deconspirat total si ai mai si produs impresia ca esti naiva sau superficiala.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Tu sti mai bine daca ai gresit sau nu! nimeni nu e in masura sa-ti spuna ce trebuie sa simti sau nu! asculta-ti inner-ul si vezi ce zicewinking

| Flav a răspuns:

Da-mi si mie numarul tau de telefon te rog frumos.

| lia a răspuns:

Domnisoara, ai gresit daca vrei ceva serios de la aceasta relatie. Daca vrei doar o aventura, nu este nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Categoric că ai greşit.
Numai prostituatele o fac din prima!
Pa, pa.

nony
| nony a răspuns:

Doamne, unde sunte-ti, mancav-as creierashu ala care il aveti .Flav.stai la rand prietene laughing. ia zi repede o adresa ca am GPS.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce ti-ai dorit de la el. daca ai dorit numai o aventura, atunci ai facut foarte bine, insa daca-ti doreai mai mult, trebuia sa mai astepti.chiar,de unde esti? i-ti dau si numarul meu de telefon? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună din nou.
Mulţumesc frumos pentru aprecieri, dragă Crucified_Countess!
O zi bună.
Pa, pa.

| rox a răspuns:

Ai regrete dimineata?! Ai! mai, daca ai vrut decat o aventura n-are nimic! la ceva serios nu e cazul sa te asteptiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gresit! dar daca ai pus aceasta intrebare inseamna ca e pentru prima data cand faci asa ceva! si omul din greseli invata!

cami
| cami a răspuns:

laughing ce se mai ingramadesc baietii astia rolling on the floor huuua, pofticiosilor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@oltencuto, asa deci, pofticiosi? lasa ca mai vorbim noi. tongue rolling on the floor

| marsy a răspuns:

De la prima. desigur k ai facut o greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, acum nimeni nu o sa te mai vrea. Serios.

Stefan
| Stefan a răspuns:

DA ai gresit! Nutrebuie sa îti faci complexe, omul din greseli învata, orsice rana în timp se vindeca nu te mai gandi la ce a fost, priveste viitorul.crede în el si spera la mai bine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai gresit, niciodata nu trebuie sa procedezi asa. Ce parere crezi ca si-a facut baiatul ala despre tine, posibil ca s-a mai laudat si la altii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai gresit..Ai facut ce trebuia daca intr'adevar simti atractie fizica..Si..poate sa urmeze si ceva serios..ca si eu am fost in situatia ta..si de la prima intalnire m-am mutat la ellaughing

| romanisme a răspuns:

Nu ai gresit ai facut ce ai simtit! si stii cum e gura lumii o astupa doar pamantul asa ca lasa i sa comenteze! succes in continuare!