| iPhone6Plus a întrebat:

Oare cum ar fi lumea acum daca Hitler castiga razboiul? Ma intreb de luni bune. E adevarat ca lumea ar fi fost mai buna, ca toti am fi fost bogati?

Va rog fara raspunsuri gen "ca am fi trait toti rau". Vreau raspunsuri de la oamenii care cunosc WW2, nu de la niste copii prostiti de propaganda ruseasca!

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Exista in istorie destule imperii autocrate de unde te poti inspira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Hitler ar fi castigat WW2, ar fi pierdut WW3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur cum ar fi fost peste tot dar un lucru e foarte cert. Daca castiga razbouil, Romania nu mai avea acum tigani. Doar blonzi cu ochi albastri ar fi fost peste tot.

| iPhone6Plus explică (pentru anonim_4396):

Nu cred, am fi existat numai albi si asta e deja clar. Ai mei nici nu vor sa auda de Adolf Hitler si la scoala se pun postere cu propaganda ruseasca...