| daniDeeDee a întrebat:

Oare cum este sa fi "userul anului"?
Numai Brigaela stie.hee hee

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, pe perioada votarii, nu mi s-a parut o chestie prea importanta. Si totusi, dupa ce s-au publicat rezultatele am simtit ca sunt mai multumita, mai fericita decat ma asteptam. E bine sa simti ca oamenii te apreciaza (pe merit, cred eu), ca activitatea ta, desi dezinteresata, este premiata de oameni.
Stiu ca au fost cativa care au contestat pana si nominalizarea mea la utilizatorul anului si m-ar interesa sincer motivele lor. Fiindca poate asa am sa-mi imbunatatesc si eu activitatea pe site. Nu vreau sa aud jigniri, injuraturi si acuze nefondate. Mai primesc uneori si din astea, dar am invatat ca nu sunt importante, ca important e sa gasesti in fiecare om, in fiecare mesaj ceva util, ceva bun, ceva care sa te faca pe tine mai bun si mai puternic.
Am mai spus ca TPU este un proiect pe care mi-as fi dorit sa-l fac eu. Nu l-am facut si le multumesc lui Catalin si Ralucai fiindca l-au inventat si il intretin. Eu le respect munca fiindca stiu cat de grea este si cat de mult ii consuma. Ma simt si eu acum ca facand parte din aceasta echipa si, sincer sa va spun, in noaptea de dupa anuntarea rezultatului am avut un vis despre TPU. Am visat ca la un moment dat proiectul asta ar putea sa schimbe ceva in societatea romaneasca. Sa ne faca pe toti mai buni, sa ne invete pe toti sa ne ajutam si sa ne respectam, sa fim toti pentru unu cu adevarat, sa acceptam si ajutor dar si critica, sa invatam ca nimeni nu detine adevarul suprem si ca ajutor este si o mustrare cand gresim.
N-am sa spun aici ca toti meritati titlul acesta (este o chestie cu iz electoral). Am sa spun doar ca ma simt mandra ca fac parte, alaturi de voi toti, din aceasta comunitate si va multumesc tuturora.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fii userul anului cred ca este in primul rand fericire. Pe langa atatea probleme si atatea nedreptati acest titlu cred ca a facut-o pe Cristiana foarte fericita. Si nu pentru un titlu, ci pentru aprecierea noastra, a comunitatii TPU. Felicitari inca o data Cristiana!

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai cred ca e f bine sa fi singura cu chenarul albastrulaughing. Brigaela chiar merita sa fie userul anuluibatting eyelashes.

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Nu stiu cum este dar, bravo eiwinking

| daniDeeDee explică:

Felicitari! kiss

| simoSTAR a răspuns:

Bravo brigaela...frumos "discurs". si noi ne bucuram sa te avem langa noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are aprecierea tuturor, toţi o îndrăgim şi sperăm să rămână cunoi cât mai mult timp happy

| Popescu Olivia a răspuns:

Deci...TPU exista de un an?big grin

| daniDeeDee explică:

Se pare ca da happy