| ღByByღ a întrebat:

Oare de ce in ziua de azi in romania nu mai e nevoie de talent si inteligenta pentru a fi o vedeta?

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Pentru ca Romania este plina de artisti gen Inna,Alexandra Stan,care fac muzica doar de dragul de-a da din fund,ceea ce e gresit pentru mine,pentru ca la mine muzica dintotdeauna a insemnat SENTIMENT. Ceea ce ele nu prea au in melodiile lor,adica mai toti artistii din Romania,mai ales raperi,ei nu pot spune un vers fara sa-si bage ceva sau sa zica ceva de mortilaughing. Dude,rap-ul inteleg,e mai dur,dar,exista si rap de calitate,gen Eminem[imi place] dar ai nostri sunt exageratilaughing,sunt fana a Rockului,d-aia sunt obsedata de mesaje in melodii,asa mi se pare frumos, ca atunci cand ascult o melodie sa ma emotioneze, sau sa aiba meaning in versurile ei! Nu iti mai trebuie talent si inteligenta sa ajungi star pentru ca Romania nu prea are asa ceva din nefericire.In Romania,multi oamenii sunt la fel,adica pur si simplu,ii intalnesti si nu simti nimic special,pentru ca toti sunt la fel,nu au ceva "al lor", toti asculta aceeasi muzica, bla bla.Eu cand deschid gura si-mi zic punctul de vedere[nu despre muzica neaparat] se uita lumea la mine ca la masinii straine[am o gandire diferita fata de a celor din jur,adica proprile mele principii,si lumea te crede weird daca ai asa ceva,pentru ca sunt multi la fel.].Mie imi plac mult formatile rock romanesti,dar nu am mai auzit nimic de el,doar de Voltaj,atat.Mie imi placea mult si Cargo,dar din pacate nu am mai auzit ceva de ei.
Daca peste noaptea ar aparea artistii care fac muzica adevarata aici, nu stiu cati ar fi asculti, sincer.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru ca certurile si scandalurile capteaza atentia oamenilor mai usor. Tipic ț.i.g.ă.n.e.s.c. nu sunt rasist zic doar adevarul. :d :p ( Romanii intotdeauna au avut ceva aparte, ceva specialhee hee )

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

''adica mai toti artistii din Romania,mai ales raperi,ei nu pot spune un vers fara sa-si bage ceva sau sa zica ceva de mortilaughing. Dude,rap-ul inteleg,e mai dur,dar, exista si rap de calitate, gen Eminem[imi place] dar ai nostri sunt exageratilaughing'' rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Cea mai tareparte din cel mai tare raspuns.