| RAY a întrebat:

Oare de ce prieteni apeleaza la tine doar la nevoie? sunt eu oare posesiv eu as vrea sa vorbeasca si cu mine si fara a avea nevoie de mine, cer prea mult?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

''Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singura'', am mers mereu pe principiul asta. Nu exista prietenie. La un moment dat, tot isi va dadea masca jos.

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

Oo se pare că nu sunt singurul care știa asta happy super

| Florentina9210 a răspuns (pentru Divy):

Asta o stie sau ar trebui sa o stie oricine!

| Divy a răspuns (pentru Florentina9210):

Serios trebuie să caut ceva mai original sau mai puțin cunoscutwinking dar unde thinking

| Florentina9210 a răspuns (pentru Divy):

Intr-un loc uitat de lume! :?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem înțelegatori, de aia și majoritatea oamenilor au mai multe personalități în funcție de cercul în care se afla și atunci când apelează la noi(zic noi pentru ca și eu sunt în situația ta) pot fi ei și cred ca știi cat de greu este sa te afirmi în societate când ești tu însăți fără alte adăugari. Atunci când li se umple paharul găsesc pe cineva ca mine, ca tine căruia sa i se destăinuie pentru ca știe ca nu-l judeci și îl înțelegi poate chiar cauți soluții împreună cu el la problema avuta și se simt bine, se simt oarecum protejați.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Nu știu, n-am prieteni.

| RAY explică (pentru Dontsaygoodbye):

Nici eu de asta am intrebat

| Divy a răspuns (pentru Dontsaygoodbye):

Cine are?
Prietenii nu se fac ei se cumpără laughing în plus să te cunoști mai bine e esențialul happy Și prieten devii cu cine vrei atâta timp cât sunteți mai apropiați