| raidu2004 a întrebat:

Oare de ce uni useri de pe acest site noteaza anumite rasp cu stupid desi nu ar merita? Daca rasp este folositor si il vede cineva notat cu stupid poate nu o sa il mai ia in considerare. Voi ce ziceti de chestia asta?

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa sunt unii.happyOricum eu una nu dau stupid.big grinCred ca era mai bine sa
nu mai dam stupid fara nici un motiv.Ca oricum nu ajuta la nimic.happy

cami
| cami a răspuns:

Intr-adevar, ai mare dreptate, sa presupunem ca primul l-a notat cu stupid+ nefolositor. cel de-al doilea fie-l puncteaza la fel, fie deloc...Cred ca din rautate.

| elena a răspuns:

Tu ai mare dreptate. Eu pun intrebarea, am un raspuns, dar cu 2 stupid, sau 3 inteligent...cine le bifeaza... utilizatorii? Nu cred ca ei se complica cu asa ceva. Nu comentez mai mult, cred ca s-a inteles despre ce este vorba.

| hândel a răspuns:

M-am uitat acum din curiozitate cate stupide am primit si, sunt 16. Nu stiu care-s alea, dar nu ma deranjeaza. Meritate sau nu, fiecare voteaza dupa cum intelege enuntul. Eu intotdeauna citesc raspunsurile, fara sa ma orientez dupa voturile primite la acel raspuns. Poate asa au fost ei crescuti, sa aprecieze lucrurile stupide din viata. Nu dau stupide si nu ma deranjeaza sa primesc, desi nu caut sa le atrag.batting eyelashes

Shin
| Shin a răspuns:

Eu primul stupid l-am primit la o intrebare de genul "ce muzica va place". Am raspuns, si am primit stupid, pentru ca mi-am enuntat tenditele muzicale tongue Am primit stupid la practic singurul tip de intrebare unde nu ai putea sa primesti unul tongue

SHin happy

mlm
| mlm a răspuns:

Unii voteaza pur si simplu din rautate, sau se razbuna pe anumiti useri, nu cred ca este corect, oricum nu ma intereseaza asa ceva, am intrat pe acest site pentru a ajuta nu pentru puncte sau mai stiu eu ce.

| ioanaa a răspuns:

Nu prea am ce comenta, unii voteaza subiectiv. Oricum nu dau importanta, nu are rost sa ma agit pentru niste voturi.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ohhhoooo...eu am o colectie de 546 de stupizi!laughing
Si eu, om din popor, am dat doar 135 de stupizi si 73 de nefolositori.

| DMV a răspuns:

Si eu am patit faza asta de 3 ori, dar stiu exact de ce am primit: din cauza mea. Unele afirmatii le fac prea pertinent, sunt prea acid; si desi raspunsul poate fi considerat folositor/inteligent de alti oameni, cei pe care ii critic se supara si imi dau voturi negative.
Totusi nu ma afecteaza deloc, niste calificative din partea unor oameni insuficienti la care primeaza subiectivitatea, nu ma definesc ca om si nici nu imi scad IQ-ul.

| cribus a răspuns:

Eu sa nu supar pe nimeni nu votez deloc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe, trebuie sa fii fericit daca nu ai inca o colectie de stupide, sau sa te urmareasca cineva si la fiecare raspuns sa te trezesti cu "n" stupide...si nu stii cu ce ai gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestie veche iscata din antipatii pentru anumiti useri. unii au impresia ca ajung mari si tari daca avanseaza in top si sunt in stare de orice ca sa ajunga unde vor.asta e, obisnuieste-te cu gandul, nu vei reusi sa schimbi pe nimeni, fiecare se lauda cu ce poate. daca unii sunt in stare doar de atat... ce sa le facem noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amar, numai 16? eu sunt campioana, am 430 stupizi.si eu am dat stupizi, dar am criterii personale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mai spus deseori ce e cu stupidele astea. Stupidele au si ele rostul lor, ne dezvaluie citi stupizi ne voteaza cu stupide rolling on the floor
BRO inca pe margine, dar care nu renunta sa va streseze big grin tongue