| Awesomes a întrebat:

Oare exista fantome? Spuneti-mi si mie daca vi s-a intamplat ceva paranormar...

P.S nu vreau glume cum ar fi (ma bantuie baba de la 3)

10 răspunsuri:
| Awesomes explică:

Ok deci cam asta vreau sa faceti sa-mi spuneti daca ati avut o experienta in fanotme

| MMihai a răspuns:

Sa-mi spuneti daca ati avut o experienta in fanotme = nu am avut asemenea „ experiențe"!

| Silviuloan a răspuns:

Nu, ele nu exista. Avem vreo dovada ca ele ar exista?

| M25M a răspuns:

Nu exista fantome.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Nu exista fantome. ai tu vreo dovada

| WhatheWow a răspuns:

Nu există!

| darrio2007 a răspuns:

Baba te bantuie in mintea ta.Asta nu inseamna ca exista fantome.

| Awesomes explică:

Uite eu cum o vad din cand in cand pe MAMAIA mea... ziceti-mi si mie deci dormeam cu un prieten la mine acasa iar parintii erau plecati la o NUNTA, dupa prietenul meu sa strezit ca era lustra de la sufragerie SPARTA!
dupa neam culcat la loc dupa un zgomot mare s-a auzit in bucatarie, in bucatarie era spart un bol!
SI seara cand sunt parintii acasa o vad asa parca vine din senin! Si nu trebuie sa me duc la pshiolog

| Purgatoriu a răspuns:

Cred ca vroiai sa zici "AWESOMENESS" nu "awesomes"

| Awesomes explică:

Mda.....stiu da asa am vrut eu!