| anonim_4396 a întrebat:

Oare exista intrebari mai stupide publicate aici?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalaughing Sunt o grmada laughing Din pacate big grin

17 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Mai stupide ca asta sau cum? Nu intelegbig grin...am pierdut eu ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

thinking depinde la ce te referi laughing))

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai stupide ca asta? nu cred...sau dacă mă gândesc bine mai sunt vreo două, trei thinking

| DeNyyy a răspuns:

Da...mai multe de ex. :care e id hannei montana ...sau a lui miley cyrus laughing

| kytyna a răspuns:

CE mai cauti pe TPU daca tii se pare ca se pun intrebari stupide aici? Sti cum se spune fiecare cu ce il doare.happy

| Emena a răspuns:

Da. a ta

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Fiecare nou-venit pune intrebari care au mai fost puse de cei dinainte.Fiecare intrebare merita un raspuns.Cu totii asteptam sa ni se raspunda. Daca unele postari sunt mai "deplasate" asta nu inseamna ca trebuie sa radem sau sa judecam.Asa ca:o intrebare un raspunswinkingpaa

| Alex_7297 a răspuns:

Decât să ceri ID lu Miley Cirus mai bine întrebi asta!

| anna01 a răspuns:

Mai stupide decat? Ah, da, aia cu eseuri, teme, rezolvari la aritmetica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multe. Majoritatea sunt publicate de cei nou-veniti, cu timpu` au sa se acomodezi si sa invete ce-i TPU.

| OanaG a răspuns:

Oricine poesteaza pe TPU o intrebare fie ea stupida sau nu, deoarece are nevoie de sfatul nostru, daca intrebarile postate pe site ti se par stupide nu le citi.

| viatadecacatt a răspuns:

Sunt, sunt, cu gramada.si imi aduc aminte acum ceva timp pusese o fata(nu dau nume) o intrebare :"Buna, voi mancati muci? Mie chiar imi plac" rolling on the floor

| Puiutz a răspuns:

Da sincer asta la ce te ajuta?happy
Ofof...multi posteaza intrebari aiurea doar sa`si faca punctelaughingoh go on.

| Razvan a răspuns:

Ca aia cu periuta, cu castraveti, cu pixul insarcinat, cu id-urile, cu sfarsitul lumii, cu ciorba de burta sau colorantul alimentarhee hee

| dyddyyyx18 a răspuns:

@oana: laughing ce pix insarcinat mah?

| soso_6981 a răspuns:

Da.si vor mai fi.

Răspuns utilizator avertizat