| IoSmecheru96 a întrebat:

Oare medicii se implica emotional? Atunci cum pot sa faca fata situatiilor?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Acus multi ani cand ma pregateam sa nasc pe fata mea si mergeam la doctor mereu ii duceam bani sa ma simt in siguranta la nastere si sa nu spun ca doar 5 minute a stat cu mine in rest m-a lasat pe mina moasei, si peste 2 ani cand am mers sa mai nasc in salon erau mai multe feluri de femei inclusiv doua care din cauza starii lor materiale in mod sigur nu i-au dat bani si una care era la a 10 nastere si in mod sigur nici ea nu a dat si s-a comportat in mod egal cu toate citi am fost in salon indiferent ca eu am dat bani si altele nu.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Medici tratează mai bine pers frumoase, carismatice, cu banii, haine scumpe

| gemeni6226 a răspuns:

Iti recomand serialul E.R.cel mai bun serial impreuna cu Dr.House despre doctori si pacienti si sentimentele lor, dar in acest sens cel mai bun E.R.caci vraja serialului Dr.House este alta.Din E.R.poti afla absolut tot.Dar sunt medici si medici nu se poate generaliza fiecare cu personalitatea lui.Si bineinteles si de la tara la tara atitudinea e alta caci conditiile sunt altele.

| gemeni6226 a răspuns:

In cazul meu in mod sigur s-a implicat dentista caci daca eram trista ma intreba de ce sunt trista, ii placea mai mult daca eram vesela mereu era interesat de starea mea interioara, iar medicul meu de familie mereu ma intreba cand mergeam la ea despre copiii mei si cu examinarea mea mereu era foarte minutioasa.

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Acus multi ani cand ma pregateam sa nasc pe fata mea si mergeam la doctor mereu ii duceam bani sa ma simt in siguranta la nastere si sa nu spun ca doar 5 minute a stat cu mine in rest m-a lasat pe mina moasei, si peste 2 ani cand am mers sa mai nasc in salon erau mai multe feluri de femei inclusiv doua care din cauza starii lor materiale in mod sigur nu i-au dat bani si una care era la a 10 nastere si in mod sigur nici ea nu a dat si s-a comportat in mod egal cu toate citi am fost in salon indiferent ca eu am dat bani si altele nu.

| 120bulevard a răspuns:

Medicul e un fel de smecheras care se lasa ispitit de cafea Jacobs si tigari Kent lung, e un fel de tonomat filozofic si modest, trebuie mai intai sa faci plata, si apoi primesti dezmierdarea, la fel ca la biserica.