| Isabella883 a întrebat:

Oare părul pana in talie e considerat frumos sau nu la o fata de 1, 70?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Parul lung atrage priviri, mai ales la femei inalte, este atragator, dar asta nu inseamna altceva.Parul intotdeauna a fost considerat frumos, ma refer la parul din cap laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Da, părul lung este considerat frumos la orice fata indiferent de înălțime.

| Violleta2022 a răspuns:

Parul lung este foarte frumos si feminin.
Bravo, trebuie sa fii o dulcica!

| Miruna333 a răspuns:

Da, e foarte frumos. Mi se pare urat când trece de fund, acolo e exagerat, părerea mea.

| Isabella883 explică (pentru Miruna333):

Da, intr-adevăr, atunci trece masura

| TimberWolf a răspuns:

Nu, femeile chele sunt baza!