| Sergiu6666 a întrebat:

Oare sunt singurul care nu vrea sa-si ia viata in piept adica sunt in ultimul an la liecu si pnm nu prea imi place chestia asta eu sunt foarte copilaros nu vreau sa ma maturizez laughing mai e careva ca si mine?
#intrebare pusa de plictiseala

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varsta ai?

| Sergiu6666 explică (pentru RAY):

18 dar la mine varsta nu-i un indiciu dupa care te poti lua laughing

| RAY a răspuns (pentru Sergiu6666):

Eu am 25, toata lumea imi da cel mult 18 stiu cum e, faza e ca nu spun nimanui varsta reala ca nu ma cred in fine dar e al naibi de aiurea toata lumea ma crede un copil, numai spun de fete, femeile ma aprecieaza ca sunt copil, man daca tu nu simti nu fa ce vor ce alti, eu am avut o exprienta si nu a mers, m-a durut foarte tare ca incerca sa ma scimbe

| Sergiu6666 explică (pentru RAY):

In situatia asta sunt si eu toata lumea sa astepta sa fiu tare si sa ma maturizez ca nu mai sunt copil dar eu nu pot chiar nu pot la mine daca macar o zi trece fara sa nu fii facut vreo prostie sau vreo gluma inseamna ca sunt bolnav laughing

| RAY a răspuns (pentru Sergiu6666):

Las ca mai crestem si noi cand imbatranim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu esti big grin

| Cσcσ a răspuns:

Esti copilaros pentru ca parintii ti-au fost mereu alaturi si, practic, ti-au pus pe tava totul. Asa sunt si eu, bine, doar putin pentru ca eu vreau sa realizez ceva in viata asta si vreau sa le demonstrez celorlalti ca nu sunt "fata lui tata" asa cum ma considera ei. Sunt capabila sa schimb ceva. Copilaros trebuie sa fii mereu, altfel nu poti face fata obstacolelor de care te vei lovi, asa cred.
Succes!

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Intr-un an se intampla multe asa am zis si eu big grin