| Catalion a întrebat:

Oare TPU o sa mai fie cum a fost candva acum ca nu mai exista obtiunea de a se da fundita? Adica, hai sa recunoastem ca majoritatea raspundeau la intrebari pentru a castiga acea fundita virtuala ca sa devina experti TPU si adevarul e ca acea fundita era o motivatie buna pana la urma. Acum ca nu se mai poate da fundita, oare o sa se mai oboseasca vreun utilizator sa raspunda la vreo intrebare la fel de mult cum o facea inainte?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Din partea mea pot sa desfinteze sistemul cu funditele daca vor.Nu asta e important. Fundite daca vrei poti sa faci cu sacosele.Important e cat de mult ajuti.Suna ca o placa dar chiar asa e. Titlul de expert nu te schimba cu nimic.Doar e vorba de aceeasi user care are in plus un chenar portocaliu atasat la poza.De ce e asa vanat titlul asta, oare? Pe mine nu ma deranjeaza faptul ca nu se mai pot acorda fundite.Imi e total indiferent

8 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Unii da, altii nu.Eu nu sunt innebunita dupa fundita.si chiar e foarte bine ca a scos-o.Raluca va vedea cine va fi la fel cum a fost, daca va mai raspunde sau nu...

| Helvete a răspuns:

Nu generaliza. Eu cred ca sunt multi care intra pe acest site pentru ca vor sa ajute, nu doar ca sa primeasca o fundita virtuala, care nu foloseste la nimic, decat la a desemna un raspuns castigator, care a fost considerat cel mai bun de catre cel care a pus intrebarea. Eu una cred ca cei care vor cu adevarat sa ajute vor continua sa raspunda, indiferent daca mai se poate da sau nu fundita. happy

| Klara a răspuns:

Mie imi placea fundita, si desi n-am avut eu cine stie ce fundite, ma bucuram de fiecare data cand primeam.

| Bianca_4346 a răspuns:

Nu credlaughing, majoritatea, cum spuneai si tu, raspundeau pentru fundite. dar acum.eh.raspund doar cei carora nu le pasa...

| Larette a răspuns:

S-a desfiintat optiunea? Si eu acum aflu laughing? Ah, normal ca ma bucur, nu le mai vad pe unele scriind cu majuscule :"DAU FUNDITA DECI CITITI" straight face

| radu75 a răspuns:

Departajarea e clara acum! cei care au cateva mii de puncte nu i va mai ajunge niciodata pe cei care au peste 100. 000 de puncte, clar, doar sa nu mai raspunda ei lanici o intrebare! parerea mea, oricum scopul nu e sa fac puncte pe TPU, dar cum a mai spus cineva, era o motivatie pentru multi, oarecum! bine ca am scapat de aia cu "DAU fundita!". ASTA E UN LUCRU BUN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte, are sa ramana la fel. O sa-mi placa faptul ca dupa ceva timp, o sa fie intrebari si raspunsuri serioase si TPU va deveni ceva foarte frumos unde o sa am placerea deosebita de a intra mereu cand stau la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! Nu se mai dau funditele?! Ahh la naiba, trebuie sa`mi anulez contul...sad. laughinglaughinglaughing