| anonim_4396 a întrebat:

Observ imbunatatiri la TPU, inainte vroiam sa raspund la o intrebare si se inchidea site-ul, nu se mai intampla asta, functioneaza si mesageria, intrebarile si raspunsurile sunt postate relativ in timp util, intr-un cuvant, e bine, cu funditele alea poate se mai face ceva (uneori le pot da alteori nu ).
Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și încă se mai lucrează la îmbunătățirea site-ului.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

Da asa e! este ceva mai bine acum!

| Roby67 a răspuns:

Merge mai bine, dar nu perfect.
Da nu-i problema, noi avem timp.

| enam2000 a răspuns:

Da, am observat si eu imbunatatiri avand in vedere ca am "poposit" pe acest site in perioada lui nu tocmai "roza" laughing - unde majoritatea se plangeau de eficacitatea lui - acum insa lucrurile stau altfel pot da fundite, intrebarile imi sunt acceptate imediat, pot vedea cate etichete (folositoare/stupide/inteligente) au primit raspunsurile mele. In general totul este ok. Voi cei cu "state vechi" puteti sa ma contraziceti caci nu stiu cum a fost inainte de perioada asta de "criza acuta" si ce a ajuns acum. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E destul de bine, dar unele lucruri tot mai mult imi placeau inainte...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate este mai bine pe TPU acum. Adminii s-au straduit si au reusit. Felicitari adminilor! happy