| anonim_4396 a întrebat:

Of. Ce va enerveaza cel mai tare pe lumea asta?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rautatea si prostia.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna, lașitatea, parșivitatea, aroganța, etc!
Pe tine?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Persoanele-copie.Pitipoancele.Cocalarii.Cei care-i bate romana.Manelistii.Nesimtiti.Inteligentii.Toti cei care dau in extreme inclusiv eu

April
| April a răspuns:

Pisalogii. Odata ce aflu despre cineva ca are obiceiul de a palavragi peste masura si a-ti "manca" timpul cu barfe si mnimicuri, trec pe cealala parte a strazuii, daca-l vad din timp venind spre mine.Partea proasta e ca nu sunt totdeauna suficient de atenta nici suficient de transanta spre a-i spune, de la obraz ca ma plictiseste sporovaiala.Si ma enervez pe mine insami pentru aceasta excesiva politete!

| Bacemi a răspuns:

1 ) Persoanele care pot ajuta si nu vor sa o faca.

2) Persoanele arogante care au impresia ca stiu tot ce e de stiut.

3 ) Persoanele care se bucura de raul altora ( rau deseori provocat chiar de ei ).

| Silvia a răspuns:

Prostia şi nesimţirea.

| TeoPT a răspuns:

Prostii si cocalarii care se baga in seama singuri, precum si replica care eticheteaza automat pe cel ce o pronunta, in genul asta de oameni: "Esti smecher, bah?"

Daca te referi si la lucrul care ma intristeaza cel mai mult, acela este indiferenta, dar intr-un fel imi place suferinta mea, face parte din mine, intr-un fel nu

| nobody_9468 a răspuns:

Impocritateastraight face. Si persoanele care sunt constiiente de ce reprezinti in viata lor si profita de ceea ce simti fata de ele.

Bafta.

| Th3eo a răspuns:

Hannah montana/ miley cyrus

| analia0103 a răspuns:

Cand mama ma compara cu alte persoane...

funda plzzpuppy dog eyesstar

| Ady93 a răspuns:

Cand cineva exagereaza excesiv desi nu are de ce, minciuna in special minciuna! Tipi aia care se cred smecheri dar de fapt sunt nimicuri... vorbitul pe la spate... Chestiile de genu oricum

| anonymus12345 a răspuns:

Of.Cocalarii si pitipoancele, prostia copiilor din ziua de azi(asta a sunat frumos laughing).

| createing a răspuns:

Cand ma ingras si nu mi se mai vad patratelele

| Zuzy a răspuns:

thinking
1.Basescu
2.Prostii
3.cocalarii.
4. pitipoantele.
5.copiatul.
6. nedreptatea.winking

Pe tine?happy
Pawinking!

| Baby a răspuns:

Minciuna. Si faptul ca nu arat perfect. am o obsesie. rolling eyes
aaa si baietii

| BabyGirl_4263 a răspuns:

Trezitul devreme dimineata raised eyebrows