| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita.Ce parere aveti? Imi este buna prietena daca : Cand ne certam aproape tot timpul eu ma intorc la ea, si imi insira toate ce mi le-o dat pana acum ne cunoastem de mici. O baga pe maicasa de fiecare data, ma jigneste cand ne certam dar eu nu.pt ca situca o sa imi para rau daca o jignesc cand ne impacam.o iubesc enorm dar acum s-a indepartat de mine pentru ca vorbeste cu ofata de cateva zile si se comporta ciudat. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Pentru că, încă sunteți mici.
Spune-i că ești supărată pe ea și n-o mai poți ierta.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Eu am avut un prieten(sunt baiat) cu care am fost in gradinita, 1-4, 5-8 si era sa cadem si la acelasi liceu.in weekend ieseam mereu la fotbal ca stateam la 2 blocuri distanta.iar de abia in clasa a 8-a am realizat ca nu este genul de persoana care poate fi "prieten adevarat".asa mi se pare si prietena ta.eu in locul tau, as incerca sa reduc orice legatura cu ea pentru ca nu e o prietena de incredere