| ReeaRissa a întrebat:

Ofer fundita gratis celui care imi spune cel mai bun banc big grin

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nu înţeleg de ce trebuie să mergem la şcoală dacă:
Matematică: există calculator.
Română: o ştim deja.
Muzică: este YouTube.
Franceză & Engleză :
Google Translate.
Sport: ne plimbăm mereu.
Geografie:Îţi cumperi un GPS.
Istorie: Sunt toţi morţi.

De ce eşti supărat?
- Nu mă înţeleg cu nevastă-mea unde să ne petrecem concediul. Eu vreau să merg în Thailanda şi ea vrea să vină cu mine.

Un tip nimereşte în rai. Cerul este albastru, soarele auriu, cântă păsările, grădinile sunt pline de flori.
- Oh, sunt în Paradis!
Dintrodată, îşi aude soţia:
- Ai fost!

o data un roman un englez si un chinez au mers la Marele Canion sa vada cat de mare e ecoul.
romanul spune: te iubesc, ecoul: te iubesc,te iubesc,te iubesc...
englezul spune: i love you, ecoul: i love you, ilove you, i love you...
chinezul spune: hamtantang, ecoul:hamte, hantan, hamtn ce dracu ai spus ma?!

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Un ţăran intră într-un magazin fero-metal să cumpere o broască Yale. I se spune că n-au aşa ceva.
- Atunci, un lacăt simplu, încearca ţăranul.
- N-avem.
- Atunci, măcar un zăvor...
- N-avem.
- Nici măcar un foraibăr n-aveţi?
- N-avem.
- Atunci, ce mama dracului mai ţineţi magazinul ăsta deschis?
- N-avem lacăt cu ce să-l închidem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu mai e fundita gratuita rolling on the floor

| nurckye a răspuns:

Era 1 aprilie.
Bula merge la mama sa si ii spune:
-Mama, mama vino repede, tata s-a spanzurat in garaj.
Mama fuge repede
-Bula, nu e nimeni aici
-Haha! Pacaleala de 1 aprilie, tata este spanzurat in pod