| anonim_4396 a întrebat:

Off cate idei in capu` meulaughing
Deci povestea ar fi asa:
Tu[baiat/fata ce esti uh] te plimbi pe plaja singur si o persoana de sex opus tie se ineaca si o vezi, insa u nu stii sa inotistraight face...Ai intra dupa ea in apa sa o salvezi? Ai face respiratie gura-la-gura daca persoana nu ar mai respira?thinkinghee hee

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Sincer...
Nu m-as baga daca nu as sti sa inot, pentru ca asa as sirca si eu sa ma inec! Si nu fac la nimeni respiratie gura la gura!

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pot specifica ...nu mai este nicio alta persoana acolo...pustiu...doar tu si "inecatul" laughing

| Silvia a răspuns:

Fetelor mersi mult pentru raspunsurilove struck kiss
Cata mirare pe capu` meeeu laughing nu a raspuns niciun baiatstraight face laughing big grin

| Silvia a răspuns:

Aa da a raspuns acum Jupiterhee hee big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Grea intrebare straight faceNu stiu sincer ce as face. E cam greubig grin As intra in panicahappy
In rest nu imi inchipui ce as face.

cami
| cami a răspuns:

Ufff, mai silvia. Tu ai auzit de cazul din Dolj?
http://www.ziare.com/articole/femei+inecate
Pe fetita, am cunoscuta. Era chiar nepotica vecinei mele. :| Nu stiu. vezi, imi pun in pericol si eu viata. Daca ar fi mai la mal, probabil.
Crezi ca s-ar mai pune problema? "nuuu, eu am iubit, nu fac asa ceva". La mijloc e viata unui om. Cine n-ar face-o?

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...sincer daca nu stiu sa inot nu stiu daca as intra pentru ca sunt sigura k nu as reusi sa o salvez atat timp cat nu ma descurc nici macar singura in mare...respiratie gura la gura as face oricui, asta nu implica nimic sexual...este un act "medical" asa poti salva un om...happy

| SweetCandy a răspuns:

Baietii nu se plimba noaptea pe plaja... ei sunt la bere...rolling on the floor

| Gabry a răspuns:

*risca

| buburuzAndreea a răspuns:

Oare sunt eu nebuna? Daca e persoana pe care o iubesc, nu as putea sta pe mal sa vad cum o pierd pentru totdeauna. Cum mi-as mai putea gasi linistea dupa aceea stiind ca n-am facut tot ce mi-a stat putere ca sa-i salvez viata? Eu as intra in apa daca ar fi singura posibilitate sa o salvez pe persoana pe care o iubesc. Nu as mai sta pe ganduri.

| marry a răspuns:

Nu stiu ce as face tinand cont ca nu stiu sa inot... dar daca as reusi pana la urma sa il aduc la mal cu siguranta i-as face respiratie gura la gura ca doar nu m-am chinuit atat sa il scot din apa ca sa il las sa moarahee hee

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna!

Nu ca daca intru in apa mor si eu' moare si alalaughing

| Criiss16 a răspuns:

Daca nu stiu sa inot nu cred ca as fi intrat.Sau probabil as fi incercat.straight faceSi respiratie gura la gura poate i-as fi facut.Nu stiu daca nu ma aflu acum in acea situatie.

| Jupiter a răspuns:

N-as risca... Respiratie gura la gura i-as face.

| alle529 a răspuns:

Poi nu stiuhee hee daca nu as stii nici eu sa inot ne-am ineca amandoihee hee poate as chema pe cineva care stie inota sau poate as intra chiar eu si daca il salvez atunci ii fac si respiratie gura la gura...probabilstraight faceinca nu am ajuns intr-o asemenea situatie happy da` sincera sa fiu n`as vrea sa fiu intr-o asemenea situatie!

| Lorenyk a răspuns:

Probabil as incerca sa intru, insa as striga si dupa ajutor, poate totusi ma aude cineva. si daca reusesc sa ajung pana la acea persoana, logic ca i-as face si respiratie gura la gura, doar de asta am riscat sa intru in apa, ca sa o salvez.

| dragosh a răspuns:

Daca e fata si e frumoasa ma arunc chiar daca nu stiu sa innot... o sa murim tinuti de manalaughingrolling on the floorglm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai respiratia gura la gura as face-o, dar din moment ce nu stiu sa inot de ce naiba sa fac pe eroina, ca sa ma inec si eu cu ea? Probabil as face rost de o pluta ceva ca sa o salvez!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ma bag dupa persoana respectiva, avand in vedere cu nu sunt o buna inotatoare(ca sa nu zic direct ca mi-e frica de ape adanci), nu mai apuc sa-i fac nicio respiratie gura la gura, ma duc si eu pe pustii, impreuna cu celalalt laughing mai bine zbier din toti rarunchii, poate vine cineva sa-l salveze, salvamar sau cineva care inoata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu sa inot si mi-e foarte frica de apa. Pe cand aveam vreo 14 ani, am fost cu cateva prietene la un lac. Una dintre ele era sa se inece, dar am fugit dupa ea. E vorba de ce simti pe moment. Habar n-am cum am scos-o de acolo, dar stiu ca am avut noroc... puteam sa ne inecam amandoua.
Cand auzi un strigat de ajutor uiti sa te gandesti la tine, vrei doar sa ajuti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu simti ca acea persoana iti este viata ta da ar trebui
asa cum spune iubi meu VLAD "sacrificate pentru persoana iubita si iti v-a multumi"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dak tu simti ca acea persoana iti este viata ta da ar trebui
asha cum spune iubi meu VLAD "sacrificate pentru persoana iubita shy iti v-a multumi"

| totul-online.tk a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaa