| anonim_4396 a întrebat:

Off dar nu se poate face ceva ca sa fie postate si raspunsurile mele imediat cum sunt date? Raspund acum...si mi se intampla sa treaca si 3 zile ca sa fie postate. La fel patesc si cu intrebarile. Eu sunt foarte rabdatoare din fire...numai ca uneori as vrea sa conversez cu voi mai mult si decat sa fie postat si raspunsul meu dupa ce toata lumea doarme deja, ma las pagubasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite-i mesaj Ralucai la contact... poate te ajuta eawinking. Mie mi se intampla asa doar in primele zile ca membru TPU...

1 răspuns:
| Darry a răspuns:

Am patit si eu la fel, am pus o intrebare de 3 ori, si nimic... abia a patra oara mi-a fost postata.