| danny105 a întrebat:

OK, am inteles, toti vrem sa facem pe Bunul Samaritean si sa ajutam neajutoratii care pun tot felul de intrebari si au tot felul de dileme. Insa, am observat ca unii utilizatori ori posteaza rapsunsuri care intra ca nuca-n perete, ori blameaza pe cei care intreaba pentru lenea/ingoranta lor. Acest site a fost creat pentru. a ajuta, nu pentru a judeca pe altii.

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Sa stii ca ma gandeam si eu la asta.
Ori ii roade lipsa de ocupatie, ori se cred prea perfecti. Dar daca se cred asa perfecti, ce mai cauta pe TPU?raised eyebrows Desigur, sunt si intrebarile alea seci [vreau un cont pe site'ul X. vreau id'ul lui X] care chiar nu merita alt raspuns.Ma gandeam ca ar fi buna o categorie 'Intrebari Stupide' unde sa fie mutate anumite intrebarilaughing