| denise_4715 a întrebat:

Ok am o interbere pentru fanii serialelor coreene si al muzicii coreene care este actorul vostru preferat (al meu este lee min ho )si trupa preferat sau cantarretul(2en1-formatie de fete; seven-canatret solo). si care este trupa voastra preferata dintre bigbang, shinee, ft island, dbsk si super junior; astept raspunsurile voastre

6 răspunsuri:
| pufoshel a răspuns:

Mare fan al serialelor coreene nu sunt dar sunt fan de muzica k pop.imi place sa ascult shinee, bigbang(a fost prima trupa coreeana pe care am ascultat-osi este si preferata mea dintre trupele de baieti), G.na,kara(trupa mea preferata de fete),t-ara, super junior, 2en1, snsd.

| JiHyun a răspuns:

1.Actorul preferat? Nu ma pot decide intre Jung Il Woo si Yoo Seung Ho
2.Trupa preferata-Super Junior
3.Cantaret solo-IU
4. Dintre acele trupe, clar Super Junior:X:X

| Alexici a răspuns:

Păi. Actorul preferat : Jang Geun Suk
Trupă: SHINee și SuJu
Cântăreț solo: IU

| minho a răspuns:

Actorul preferat LEE MIN HO
Trupa preferata SUPER JUNIOR(cu toate ca imi plac enorm de mult shinee, ss501, jyj, mblaq)
Cantaretul solo RAIN BI care este si un actor minunat si pe care-l ador la fel de mult ca si pe Lee Min Ho.

| yora543 a răspuns:

BUNA! ...Hm..pai.
ACTORUL:tot lee min ho
TRUPA:ss501
cantaretul:kim hyun joong

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

Mare fan coreean drama si sunt un fan imens al muzicii kpop prima mea formatie feminina a fost Miss A care mi-au deschis calea catre muzica kpop BigBang este trupa mea de baietii preferata(si sunt un VIP) iar la fete 2NE1 (si un blackjack de asemenea) dar si Beast super junior etc.