| Goddessss a întrebat:

Ok...
De ce am avut in lista câțiva utilizatori care apar ca fiind ignorați de mine?
Se poate sa fi intrat cineva pe cont? Nu îmi aduc aminte sa fi ignorat pe cineva...
Se poate schimba parola?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Probabil că i-ai băgat din greșală acolo, era și eu să fac asta, ori ți-a intrat cineva pe cont, dar slabe șanse.
Se poate schimba parola, umblă în setări și vei vedea acolo. Recomandat este să îți pui o parolă puternică și rezolvi treaba.

| JicaContra a răspuns:

Asta e chiar ciudat, sa ignori pe cineva si sa nu mai tii minte
tot ce poti sa faci e, sa ii de-ignori, eventual sa dai un mesaj la TPU si sa ii rogi sa iti spuna cand i-ai ignorat, poate cineva s-a jucat la tine in cont fara stirea ta

| Goddessss explică (pentru JicaContra):

Nu cred...
e ok acum. am rezolvat

| Bruno92 a răspuns:

Dai setari cont
Parola veche
Introduci parola curenta
Si apoi de de 2 ori parola cea noua.
Si mai jos iti arata salveaza profilul si dai pe el.