| anonim_4396 a întrebat:

Ok...nu spun cum dar una mi-a aflat parola de la blog si mi l-a schimbat (blogger), adica mi-a schimbat si parola contului de gmail si mi-a si modificat blogul ...cum pot rezolva situatia(adica sa-mi aflu contul sau sa blochez blogul ). Dau fundita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Daca adresa de pe Blogger nu coincide cu cea de Yahoo, poti sa intri la resetarea parolei, dar cel mai probabil ai aceeasi adresa, caz in care nu se poate face nimic. straight face Doar sa vorbesti cu persoana in cauza si sa o determini sa iti dea contul inapoi sau sa iti muti toate articolele pe un blog nou. Imi pare rau sincer, si mie mi-a fost spart id-ul! sad