| AndaWest a întrebat:

Ok, se vorbeste atata despre cei care pun intrebari tampite si dau raspunsuri la fel de tampite. dar nu se face nimicoh go onva propun ceva. vreti sa ne organizam sa combatem prostia pe TPU? sa raportam intrebarile tampite si puse la categorii gresite, sa raportam spam-urile si sa votam cu stupid pe cei care cer fundita.sa dam dovada ca ne pasa cat de cat de reputatia site-ului.eu deja fac asta dar singura nu pot, asa ca cer ajutorul vostru.cine e de acord? intrebarile ciudate sa fie puse doar la categoria "trivia amuzante". mie asa mi se pare corect

Răspuns Câştigător
| Shatzie a răspuns:

Subscriu cu entuziasm! Si eu raportez la greu spam-uri, dar e munca in zadar.
Si, as indrazni sa mai fac o propunere. Robotelul ala care ne mananca zilele, sa taie din start orice postare in care apar cuvintele "ghici/ghiciti/ghiceste" ca mi s-a acrit de toti ciudatii care confunda TPU cu site-ul oficial al ma-si Omida. Cu ce naiba ii ajuta pe ei sa ghicesc eu cum ii cheama, cati ani au sau ce numar purta la opinci ma-sa mare?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Felicitări pentru iniţiativă. De raportat am raportat spamurile şi întrebările idioate, mai rămâne să ofer voturi stupide celor care cerşesc fundiţe. O zi bună!

pa, pa.

| Hmmmm a răspuns:

Ok.si acum sa le luam pe rand.
am mai avut initiative de genul asta si impreuna cu alti useri, am mai incercat asta, dar oricum nu vom ajunge niciunde. vrei sa stii ce se va intampla? noi, cei care vom face asta vom obosi si vom inceta, acceptand realitatea.
care e realitatea despre care vorbesc? prostia omeneasca exista oriunde am merge, orice am face.atat timp cat adolescentii, caci despre ei este vorba in acest caz, nu incep sa gandeasca si sa isi dea seama cat de penibili si patetici sunt nu vom face nimic.
si plus de asta, in acest moment, acest site, nu isi mai permite sa piarda utilizatori, doar pentru ca asa vrem noi, cei mai normali.de ce? pentru ca jocul acesta e pe bani.calitatea nu mai conteaza demult, cantitatea primeaza, deci trage tu concluzia.
eu am obosit sa mai fac ceva.am acceptat realitatea.
cine merita ajutat este ajutat, si aici vorbesc strict de mine.cine nu, ori il ignor, ori il iau la misto.cam asta ne ramane de facut.
de cand ne confruntam cu aceasta situatie? de cand au inceput si copilasii sa isi faca cont pe aici. da, e amuzant sa pui intrebari penibile la categoria dragoste si sex, da e amuzant sa ii enervezi pe unii.pana la urma, daca si noi am avea varsta lor, poate am face la fel.
crede-ma ca daca as stii, ca aceasta initiativa va duce la ceva bun te-as incuraja si as zice "bravo! hai sa o facem!"dar sunt prea constienta de faptul ca nu vom ajunge niciunde. din contra, poate vei fi si tu suspendata, pentru ca nu ai voie sa raportezi prea multe intrebari.
deci, gandind la rece...merita?

| noktambul a răspuns:

Pentru asa ceva nu trebuie neaparat sa te "organizezi". Fii sigura ca oricare dintre utilizatorii care are un pic mai multa minte incearca, fiecare in parte si in modul in care considera, sa combata tampeniile care mai apar pe site. Si eu sunt contra tampitilor si agramatilor dar si ei sunt parte a societatii si au tot dreptul sa posteze. Exista speranta ca, poate si stand pe acest site, se vor mai lumina. O zi fara prostovani, iti doresc!

| AndaWest explică:

Incepand de azi cei care sunt de acord sa faca ce am vorbit, va multumesc pentru sustinere

| AndaWest explică:

Izabella eu cred ca merita si daca adminii nu sunt de acord cu initiativa mea, ma pot suspenda sau sa faca ce vor. daca le place ca peste tot sa fie vorbiti de rauoh go onkazzi loro

| Ionutz a răspuns:

Da eu is de acord. vorbim prin mesaje

| rogvaiv10 a răspuns:

Nam inteles laughing

| lolavanity a răspuns:

Mie mi s'ar părea corect ca fiecare persoană care postează pe TPU să devină membru »întreg« abia după ce răspunde şi pune câteva întrebări.
Astfel se va vedea cine e serios, şi cine pune întrebări fără sens.
Cei cu acele întrebări stupide, majoritatea legate de sexualitate, clar au o problemă şi nu au ce căuta aici.

| Lluvia a răspuns:

Poate ca nu s-ar mai pune atatea intrebari stupide daca le-ti ignora
normal ca cei care le pun se amuza cu raspunsurile vostre
si continua sa o faca happy