| Silvia a întrebat:

Ooo da...laughingcred ca am facut o mica boacanastraight faceDeci... mi-am facut un id nou, pentru ca de cel vechi ma cam >plictisisem:", totul ok pana a trebuit sa fac schimb de liste cu vechiul id pe care il foloseam... din greseala, in loc sa ii bag pe toti la fraiends, am bagat un grup, 81 parca aveam in grupul ala, l`am bagat la address book... o parte dintre ei mi-au dat deja add, dar nu pot sa ii vad cand sunt online si cand deschid fereastra lor imi apare chestia aia cu "add" si "ignore"... daca vreau sa le dau add, stau foarte mult pana imi intra in lista, si nu merge.straight faceCum rezolv?straight faceVreau sa ii mut din address book in friends...big grin

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Ii stergi pe toti de la adress book, si mai faci inca o data schimb de liste, dar ai grija de data asta...

pa, pa!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E un buton acolo sus big grin.

| pypa007 a răspuns:

Spunele la aia din lista aia vechie ca te-ai facut alt id sa as dea add

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la felcrying( ajutati-ma

| sweetbabe14 a răspuns:

Si eu am patit la fel!