| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Oooof... Bine ca vreau mai multe funde, stiu ca le obtin prin a raspunde multor intrebari, DAR NU STIU LA CE INTREBAAARI! Nu stiu la ce intrebari sa raspund. Cand gasesc una la care stiu raspunsul, deja vad ca a primit deja cineva funda. sad Ce sa faaaaaac crying? cryingcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ca mine: Stai mereu la rubrica "CONVERSATII". Acolo stau si eu si primesc multe fundite big grin

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dami voie sa-ti spun ca nu rezolvi nimic daca ai multe fundite.
Nu ai ce sa faci.
Nu alerga dupa fundite...ca nu primesti de la toti.
Trebuie sa dai raspunsuri inteligente/folositoare, si poate cu ocazia asta vei primi si o fundita.

O seara placutahappy

| mihaibrasov a răspuns:

Raspunde la intrebarile la care te descurci cel mai bine happy