| syd2 a întrebat:

Oracol din partea lui Putin nr 3.
( http://i.imgur.com/G4GrR1F.gif )
Sa incepem. ( http://i.imgur.com/2nCG3zf.gif )
1. Ce preferati mai mult penele verde sau cel galben?
2. Ce tipuri de oameni va enerveaza? 3 exemple
3. In ce tara visati sa traiti? doar tari reale.
4. Considerati ca trebuia sa va nasteti in alta epoca?
5. Cum va atarnati fata de atei?
6. Va plac oamenii foarte simpli?
7. Va considerati perversi? ( http://giphy.com/gifs/kiss-anime-say-i-love-you-dP8ONh1m N8YWQ )
8. Pan la cati ani ati vrea sa traiti?

Cam atat pentru azi, multumesc celora care raspund.

27 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

1. Pepenele roșu
2. prefăcuți, mincinoși, violatori
3. Mă mulțumesc și că trăiesc în România, decât în Africa...
4. Nu, m-am născut exact când lumea se duce de râpă cu tehnologia...
5. Nu mă atârn de ei.
6. Nu îmi plac oamenii.
7. Nu, deloc. Nu este în firea mea.
http://media.giphy.com/media/epLi9yc2Yy5TG/giphy.gif
8. 50 de ani

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Doar 50 eu as vrea o mie sad

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Nu vreau să ajung ca bătrâneii ăia pe care îi vezi pe stradă care abia merg sau se târăsc... Sunt destui ani și vreau să trăiesc cât încă am putere. Pe tine te văd ca pe un bunicuț șmecher și pervers.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Daca voi fi batran as dori sa arat asa
http://giphy.com/gifs/anime-gif-bleach-SIEJT6gv6RbsQ

| RainmakerX a răspuns:

1.Pepene verde -mult mai mult decat cel galben.
2. Ok.
a. Tipul fetei profitoare, care sta pe langa tine doar pentru a capata ceva de la tine.
b. Tipul care se intereseaza mai mult de viata ta decat de a lui si atunci cand gresesti te tachineaza imediat. Chiar isi bate joc de tine daca faci ceva rau la un test, asta in timp ce el e corigent.
c. Fetele care schimba baietii ca pe sosete si baietii care schimba fetele ca pe sosete.
3.Anglia? Orice tara atata timp cat traiesc bine...
4.Nu chiar.
5.Nu am inteles intrebarea.
6.Da,intr-o mare masura.
7.http://giphy.com/gifs/kiss-anime-love-HSgkuMRab3fK8
(Anime-ul este date a live.)
(vezi asa da, nu ca tine ieri cu aia 2)
8.75-80 pare convenabil

Oricand, mi-a facut placere!
Ps:Cam putin.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Nu am azi atat de multa inspiratie cand ma gandesc ca acolo unde ma duc nu va fi pian.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Adica cum te atarni tu fata de oamenii care nu cred in Dumnezeu.
Aia doi erau frumosi, cred. smug

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Sunt indiferent fata de ei.Este treaba lor daca nu cred. Parerea mea... De ce sa-mi pese de ei?

| KamaSutra a răspuns:

1. galben
2. Ingamfatii, laudarosii, si oamenii trsiti
3. Pana sa zici tari reale, deja eram in Dreamworld...pai cred ca tot aici:)
4. Nu
5. Nicicum
6.Da,e mai mult decat suficient
7. Uuuu da- http://giphy.com/gifs/andy-samberg-OXcvktHezc86s
8. 723572472647258712 de ani:)
9...

Eu mai voiam:(

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Stii ca numele tau inseamna p0rn indian :>
Eu tot is periculos la perversiuni
http://giphy.com/gifs/kiss-kawaii-light-M6Ndzhx48GfCw

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Ce pui tu aici sunt romantisme, as pune eu acum unelerolling on the floor)
P.S. stiu ca-ti place numele meu

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Din pacate ma pot limita numai la atat, atata timp cat nu sunt singur acasa.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Ahaaa,atunci are sens:)))
Dar unul nu strica
http://giphy.com/gifs/confused-winona-ryder-jJe4GRfXxj3zy

| KamaSutra a răspuns (pentru KamaSutra):

Tu la 1 ai zis pepene, eu am inteles penelaughing in cazul asta aleg verde

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Verde, cel galben nu îmi place
2. Mincinoși, plini de ei, cei care se cred "șmecheri"
3. UK
4. Mnu cred
7. Nu
8. 50-60... Acum cum vrea Dumnezeu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Verzi.
2)I.Care sufera de "sindromul peretelui" - tu le spui ceva si ei nu-ti raspund.
II.Care iti vorbesc intruna desi tu le dai semne ca nu vrei sa mai vorbeasca.
III.Aia care umbla cu vorba.
-si restul sa fie hotii, criminalii s.a.m.d-
3)Romania.
Doar in excursii as pleca in alte tari sau as munci, dar pe o perioada scurta de timp.
4)Da.Pe vremea parintilor mei.
5)N-am absolut nimic cu ei atata vreme cat nu aduc in discutie religia si protestele asupra ei.
6)Da.
7)Nu.
8)Sa-mi vad nepotii cu nepoti laughing.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Chiar atat de patriota, eu imi uras tara si vreau sa ma mut cat de curand posibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Respect oamenii ce si-au dat viata pentru tara.
Respect oamenii cei ce si-au lasat familia pentru tara.
Respect tara in sine, fiindca este una dintre cele mai frumoase tari.
Si da, sunt patriota.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, tu acolo ai spus "pepene", eu am inteles "pene".
Pai aleg galben.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Galben
2. Prosti, barfitori si mincinosi
3. Wonderland (^ω^) Japonia mai.
4. Neee.
5.n-am nimc cu ei.
6. Habar n-am.
7. Ododo. O colega mi-a spus: "Tu esti cam perversa" (^ω^)
8. Eheeee. Da sa fiu mereu tanara.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Ai spus ca vrei sa fii matura acum vrei sa fii tanara tongue + ca ai pus odata o intrebare unde ai barfit pe altii smug.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Ba lasă mă, eu barfesc cu stil. laughing ma refer la oamenii care barfesc in adevăratul sens al cuvântului, si mai ales cei care se ia de altii, spunand " uita-te la tine ca arati ca draq proasta draq ce esti" am vrut sa-i iau apărarea fetei dar dupa săreau panaramele cu gura pe mine.
Da, sa arat de 18 sa fiu matura si sa am 500. Ce nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Verde, ăla galben nu îmi place.
2.Proștii, lăudăroșii, răutăcioșii.
3. Olanda. love struck
4.Mnu.
5.Îmi plac atei, sunt oameni care mai știu și să gândească de uni singuri și nu doar să creadă orbește într-un personaj fictiv.
6.Bineînțeles.
7.Uneori da, alteori nu.
8. Vreo 70.

| vaporwave a răspuns:

7. Wow, dar ce gif pervers, doamne, cum ai putut sa postezi o poza cu 2 personaje care se saruta! Doamne, Iisus te va pedepsi pentru asta...Cum poti sa fii atat de pervers, nu ti-e rusine?

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Atata timp cat nu sunt singur acasa ma limitez la atat.