| y0n3la98 a întrebat:

Organizez un sondaj de curiozitatea...cine ati vrea voi sa castige. dintre Narcis Iustin Ianau si Tutu Adrian? (romanii au talent)

Răspuns Câştigător
| Bya_6882 a răspuns:

Eu krd ca Adrianbig grin
Ptr`ca majoritatea adolescentilor asculta hip-hop sh rappbig grin
sh de aceea sunt multi care il vor votahee hee
sh deja are ff multi fani:X
sa il ajutam sh`noi sa castige pentru`ca nu conteaza cazul lui ci talent ceea ce el arehappy

14 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Eu cred ca sunt talentati amandoi.Nu pot alege.Insa Adrian are o poveste trista si cred ca are mare nevoie de bani.Narcis este talentat si dupa concurs va ajunge celebru cu vocea pe care o are. Deci cel care chiar merita este Adrian.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Adevaru' este ca amandoi sunt suficient de talentati. ideea insa este ca narcis are o voce foarte rara, si este intr-adevar un talent pur, nemodificat. desi nu este atat de usor sa faci rap pe cat pare, cred ca este mult mai special ca fiind baiat sa fi contratenor. e destul de greu sa alegi dintre ei doi, dar fiecare are un preferat asa ca depinde de opinia majoritatii.

| Crisis a răspuns:

Narcis, desi si Adi e bun thinking
Faza e ca vocea lui Narcis chiar n-o au multi. Rapperi ca Adi sunt multi prin Romania, poate chiar mai talentati...

| Bya_6882 a răspuns:

Sti ce cred eu?
Krd ca va catiga Adrian pentru`ca majoritatea adolescentilor de fapt mia toti asculta hipa-hop, rapp sh genurile astea de muzica ci nu opereta de aia de cre canta Iustinlaughing
Deci`sunt sigura ca va castiga Adrian si are sh talent nu doar cazul pe cre`il are si nu din aceasta cauza ar trebui sa castige...
Are talent sh chiar ar trebui sa castige:X:Xhee hee

| Cjay a răspuns:

Narcis

| BabyDoll a răspuns:

Adi

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Sincer eu as vrea sa canstige Adrian [:X]

Si iti spun parerea mea:
Acum publicul voteaza. Poate ca Narcis chiar are o voce deosebita, dar intrebati-va cam cati sustinatori de varsta lui o avea (in sensul ca prea putini asculta ceea ce canta el), pe cand Adrian, poate nu e inzestrat chiar asa de mult ca Narcis, dar gandeste-te cati asculta muzica care o face el...E pe placul adolescentilor, si plus e forte frumos [:X].
Daca s-ar vota pe talent: poate ar castiga Narcis.
Dar daca se voteaza cu inima: SIGUR iese castigator Adiran! tongue

| AndyMcFlurry a răspuns:

Narcis sa castige, e un adevarat talent. Tutu nu are nici un talent nu va mai cacati pe voi atat ca ala are talent. Oricine se putea duce acolo si sa vorbeasca pe niste versuri. Cei care il voteaza pe Tutu sunt niste retardati care nu stiu ce e ala talent.

| AndyMcFlurry a răspuns:

Daca Tutu castiga, ne facem de **** in fata celorlalte tari. Adolescentii din ziua de azi sunt niste retardati.

| 000iasmina000 a răspuns:

Mie mi se pare ca Narcis trebuia sa castige deoarece rar vazi un caz de contratemare care a sune si bine, si oameni ca el sunt doar 4 in lume. In plus un talent ca a lui Adrian Tutu vezi oriunde in lume.

| Maaryyneelaa a răspuns:

Adevarat,Narcis are o voce minunata, rar intalnita, dar Adryan e prea super! Sincer sper din tot sufletul sa castige Adryan!

| adelynaa a răspuns:

Adrian

| mihaella00elena a răspuns:

Narcis are o voce minunata si sunt sigura ca va ajunge undeva, dar imi doresc ca Adrian sa castige! a avut o viata grea dupa moartea parintilorstraight face si acum merita mult mai mult!
Sper sa castige! Mult succes Adrian!

| brooke a răspuns:

Irina sa stii ca sunt de acord cu tine.Narcis trebuia sa castige nu Adrian Tutu.Si nu toti adolescentii asculta hip hop, rap sau nu mai stiu eu ce.Au fost concurenti mult mai talentati decat Adrian, oameni care au muncit toata viata lor pentru ceea ce fac.Trupa Ballance si Medea, aveti vreo idee cat au muncit oamenii astia pentru alea 2 minute care le-au prezentat la televizor? Si eu nu au inceput sa se planga ca nu stiu ce-i cu mama si cu tata, ca sunt orfani. Poate doar Medea a zis ca e cam greu cu gimnastica la bara, pentru ca trebuie s-o practice altundeva.Sa nu mai zic de micuta Rebeca,Dinu Valentin si Cristina si Alina.Din punctul meu de vedere ei sunt mai buni decat Adrian Tutu, care a compus si el niste versuri pe care mai mult le-a recitat pe o coloana sonora neexpresiva, si a inceput sa se planga te situatia lui grea.Am vazut zeci de copii mult mai necajiti decat el.Cati copii nu au parinti in lumea asta? Chiar ca o sa rada strainii de noi.Ma gandesc la britanici de exemplu.Susan Boyle e un talent desavarsit si britanicii au fost inteligenti si au votat-o. Oare cati nu au fost si pe acolo care cantau rap sau hip hop.Adolescentii britanici asculta si ei hip hop si rap cum fac si ai nostri, dar ei macar fac diferenta dintre un talent adevar si unu care nu stie decat sa recite niste versuri pe care le-a compus.