| Serafina000008 a întrebat:

Pai...simcera sa fiu cum pot sa inregistrez cu camera web? sau mmai exact se poate inregistra pe web am nevoie sa postez pe youtube sa nu creada lumea ca eu sun asta ( http://www.youtube.com/watch?v=nEUDLxpIgog ). Postata de cate ( mine) Serafina000008. :d

1 răspuns:
| controlled a răspuns:

Simplu WebCam Recorder sau programele de genul. Daca vrei sa postezi pe youtube e imposibil sa o faca camera ta web singura asta.Iti trebuie un cont iar apoi uploadezi singurica fisierele de la categoria videhiroupload sau doar daca gasesti prin pagina upload dai clik si gata!