| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Pana la cat obisnuiti sa stati la calc? La cat va puneti sa dormiti? Ce faceti pana la ora aia? Eu am stat pana la 4 cel mai tarziu si am vorbit si la telefon cateva ore...

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Pana la 5... dupa m-am pus in pat ca se scula mama sa se duca la sevici rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

In ultimul timp am stat cam pana pe la 02. 00. Daca nu sunt pe TPU, vb cu candva pe yahoo, daca nu pe yahoo, citesc ceva si tot asa.

| Helvete a răspuns:

In vacante stau pana pe la 3-4 si uneori, daca sunt mai obosit, pana pe la 1 sau 2. Iar in timpul scolii, pana pe la 12-1.

| rosto a răspuns:

Am stat si toata noaptea, pana pe la 7 dimineata... da' aveam un proiect pentru scoala si nah. l-am facut in ultima clipa. acum ca am niste timp liber, stau pana pe la 2-3, uneori chiar 4 dimineata... dar tot pe la 9 ma trezesc, obisnuinta, deh happy stau pe TPU, mai vorbesc cu prietenii, citesc ziarele, mai citesc ce mai e nou pe descopera.ro, din astea happy

| PaulaPSM a răspuns:

Decithinking de obicei vin afara pe la 2-3 noapte [ de fapt dimineata ]... dar in caz ca vin pe la 12 - 1atunci ma mai pun si la calc cateva orebig grin... dar e posibil sa vin si mai tarziu, adica dupa ora 4big grinmno atunci ma arunc direct in patthinking la telcel mai mult am vorbit 6 orebig grin