| XutZu1997 a întrebat:

Pana la cat stati pe mess?

9 răspunsuri:
| klausss a răspuns:

Nu prea stau pe mess, doar cand vorbesc ceva imp, in rest il las pornit non-stop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 ore pe zi.
Tu?

| ladygaga a răspuns:

Pana nu mai pot.

Pana mi se face somn.

Pana ma plictisesc de toate site`urile pe care umblu.

Pana peste 12 noaptea laughing

| ◕matza◕ a răspuns:

Pana la 12 noapteabig grin Uneori mai potzin de 12 si cate odata mai multhappy

| Roxy a răspuns:

Ciao:*
pai cand ma plictisesc enorm de tare si nu ma somn stau si cate 12 ore.adic ad epe la vreo 7-8 noaptea pana pe la vreo 8 dimineatalaughingbig grin
Si am perioade cand stau cate 10 minute povestesc repede si ieshappy

| fluturas a răspuns:

Pana pe la 12 happy

| JustMe a răspuns:

Pana pe la 6 dimineata

| aLina_8828 a răspuns:

Pana pe la 2-3 cand e vacantabig grin

| Sixx a răspuns:

POi ...de fiecare data cand ma pun la comp el ramane deschis.