| mony99debby a întrebat:

Pana la urma cine este mai tare? dintre cele 3,, prietene disney" care este mai populara:
>-selena gomez
>-miley cyrus:
>-demi lovato:

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Eu

15 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Sa sti ca Miley Cyrus se drogheaza, bea, fumeaza si pe deasupra mai este si c****. Demi e tare, imi place mult de ea, dar ii place si Selena.

| Kitty a răspuns:

Eu cred ca Miley Cyrus. Mie ea imi place.happy

| LoOvE a răspuns:

Buna! In primul rand nu mai sunt prietene.Sunt doar Miley ci Demi.Selena s-a axat pe altceva, deci nu e si ea...

Sa revenim la intrebare.Pai...eu cred ca cea mai populara

-dpdv(din punct de vedere) economic:Miley Cyrus

-dpdv al popularitatii:cam toate 3, dar eu tind ca este Miley Cyrus(datorita stirea aceia senzationala cu DROGURILE)

pa!

Pai... cea mai populara

| Etelca a răspuns:

As face un clasament:
1.Selena gomez
2.Miley Cyrus
3.Demi Lovato

Miley e o drogata, dar imi place cum canta.
Demi nu sunt o fana si nu ascult muzica ei
Iar de Selena imi place cel mai mult pentru ca este frumoasa, are voce si nu se drogheaza, nu e pro******* si nu intra niciodata in scandaluri.

| Roxysad a răspuns:

Selena Gomez pentru ca Miley (dupa parerea mea) este nasoala pentru ca a jucat in Hannah Montana (sa fim seriosi doar aia mici se mai uita) si demi efaina da mai tare e selena

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Se stie ca selena

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Probabil Selena Gomez... tu ce crezi? (funda?)

| Alexysa_6950 a răspuns:

Selena gomez pentru. ca canta frumos si + ca e frumoasa

| dutzy_2100 a răspuns:

Nu stiu care e cea mai populara dar mie personal imi plac mai mult Selena. Mi se pare cea mai naturala dintre toate... Si stilul ei vestimentar este aparte. Miley si Demi nu ma impresioneaza.

| dutzy_2100 a răspuns:

In plus Selena a jucat in mai multe filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai tare este Miley Cyrus! Sunt super fana Miley Cyrus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 mile cyrus s2 selena gomez 3 demi lovato

| hapyyy a răspuns:

Lovegirl scuze stiu ca esti fana miley cyrus doar poate tu esti mai mare si constientizezi ceea ce face dar copii mici care o adora pe miley nu constientizeaza ce sunt drogurile si ar face la fel...verisoara mea(vitrega matusa mea a infiat-o) are 6 ani si se drogheaza si fumeaza cu grupul ei de prieteni care uni baieti au 15-16 ani(grupul lor e de 20 de copii cam asa si uni copii au pana in 17 ani si min 6 ca ii ia de la scoala ca toti sunt aceeasi scoala) si le dau droguri etnobotanice si le injecteaza pe fete... daca tu crezi ca e bine ce face treaba ta dar eu sunt de alta parere, mie una imi place mult selena gomez si demi lovato, iar acum verisoara mea se duce la psigolog sau psihiatru(nu stiu care cum sunt ca nu-mi plac)si cred ca o so dea la o casa de copii, desi o are din spital, iar mama ei nu are nici o putere asupra ei, sper ca ati inteles ce vreau eu sa spun, si in legatura cu intrebare selena gomez si demi lovato love struck