| ghem a întrebat:

Pana unde poate merge prostia? stiti cutotii zicala aia "pe culmile prostiei" dar. cat d einalte sunt acele culmi?rolling on the floor))))))) se vor transforma in dealuri sau munti?rolling on the floor)))))))))))))

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Http: //www.youtube.com/watch?v=doMnc6hZ5hM asta l-am copiat de la ferefe, sper sa nu se supere, este postat in categoria conversatii. esa este culmea cea mai inalta prostiei.

9 răspunsuri:
| yoannah a răspuns:

Au ajuns cat everestullaughing

| fabiola a răspuns:

Ca sa masori culmile trebuie sa le atingi, asa ca nu ma incumet! Ii las pe altii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia a fost sa postezi aceasta intrebare.laughing

| elena a răspuns:

Daca nu ma cenzureaza nimeni, prostia merge pana la TPU, citesc niste intrebari de ma crucesc, cred ca cei care citesc raspunsurile se crucesc si ei la randul lor sau habar nu au despre ce este vorba, scriu doar ca sa se afle in treaba, dar care ar fi "culmea prostiei", "oare prostia doare"?

| adria1967 a răspuns:

Pana la ...INFINIT. "Stiu ca sunt prost, dar, cand ma uit in jur parca prin curaj!" (A ZIS CINEVA)

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Einstein spunea ceva de genul ca doua lucruri sunt infinite : universul si prostia; desi asupra universului are indoieli.

| ioanaa a răspuns:

@Lolita : maamaa, ma tiineam cu stanga de birou si cu dreapta de burta cand am vazut filmuletul laughing rolling on the floor mai mult de atat nu am ce zice. aia doi sunt prea. de tot rolling on the floor

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Nu e prea mult sa-ti iei ca tema de cercetare, pana unde se intinde prostia? Poate ar trebui sa fim mult mai atenti la limita ei de inceput. Asta mi se pare foarte sensibila, uneori insesizabila... de-aia si cei mai inteligenti oameni, fac uneori prostii...

| ghem explică:

Gizasrolling on the floor))) criminal filmuleturolling on the floor urmatoarele vedete ale romanieirolling on the floor poate internationalerolling on the floor) Doamne feresterolling on the floor)))))