| anonim_4396 a întrebat:

Paranghelia asta de net nu-si ma revine? Ce naibii platim degeaba? Eu fac scandal daca mi se opreste toata suma.Nu de valoarea in sine ci mai mult ca nu vreau sa platesc servicii defectuoase de care nu am beneficiat

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Din cate stiu eu acest site nu este cu plata, tu ce platesti netullaughing

| anonim a răspuns:

L-a certat harcioaga, si cum nu avea unde sa se ''relaxeze''si-a varsat naduful pe net. laughing)))))

| vio a răspuns:

Peste tot sint probleme cu netu...hee hee

| vio a răspuns:

Peste tot sint probleme cu netu....hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' ce'ai patit nene Harciog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog, merge sau nu merge. daca nu merge trebuie sa descarci de pe internet forefox, trebuie sa ii multumim lui grim pentru idee