| dancapitan a întrebat:

pare rusinos pentru un baiat sa stie sa impleteasca, tricoteze, brodeze, etc? de ce unii cred asta? nu inteleg?

2 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Unii cred asta pentru ca ei nu sunt in stare de asa ceva, nu este absolut deloc rusinos, eu cred ca e un lucru foarte ok.Deci daca faci lucrul asta, bravo.

| Barajag a răspuns:

O munca cinstita nu este niciodata rusinoasa, nu conteaza ca esti barbat sau femeie. Uite de exemplu ursul meu imi scurteaza pantalonii, imi coase hainele pe care le mai rup cateodatabig grinBafta!