| iInfinityDarkness a întrebat:

Parfum deodorant
Voua nu vi se pare ciudat, sau pur si simplu nu va scarbesc oamenii care se dau cu deodorantul parfum[cel care se da la subtior] pe haine? Mi se pare taranime curata si o lipsa totala de inteligenta.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Si mie mi se pare aiurea si am intalnit destule persoane care fac asta. Deodorantul spary se foloseste exclusiv pe piele, nu pe haine, ca si parfumul.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă toți am avea bani, orășeni, etc., totul s-ar bloca!
La asta te-ai gândit?
Fiecare cu educația sa... primită ori câștigată de-a lungul timpului.
Pa, pa.

| morningstar a răspuns:

Mai bine asa decat sa nu isi dea deloc. Faza e ca uneori pateaza hainele cu urme albe. Dar prefer sa isi dea cu deodorant pe haine decat sa cobor la prima statie din cauza cuiva care doar se spala, fara sa isi dea cu nimic, sau nici atat macar...