| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a întrebat:

Paula Morales si Juan Manuel Guilera [Celina si Martin din Nini] in realitate sunt un cuplu, nu? Funda[primul raspuns] + vot[restul].love struck

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

Da, asa stiu si eu. Funda!

5 răspunsuri:
| DeeaDyaDeea a răspuns:

Auzi arata ca mosul si baba dar sa-i vezi in realitateeeeeeeeeee:M:M:M iac ''martin'' in serialul nini este foarte frumos dar.....in realitate este ca un mossssssss. Ei sunt un cuplu intreadevar dar nu sunt frumoisi. Fundabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| miruna_9720 a răspuns:

Da chiar sunt un cuplu de ceva timp...

| miruna_9720 a răspuns:

Scuze pentru raspunsu meu cel din nainte uital pe ala si ascultal pe asta. dupa niste cercetari juan manuel guilera si paula morales a fost un cuplu inainte de telenovela "nini" dar dupa aceea s-a indragostit nebuneste de gisselle bonafinno-lola

| rallllucccca a răspuns:

Da si eu zic ca se potrivesc :* Funda?

| rallllucccca a răspuns:

Eu am raspuns prima in fine.