| anonim_4396 a întrebat:

Pe 15 august va fi ziua surorii mele mai mari... face 18 ani si nu stiu ce sa ii iau avand in vedere faptul ca va fi o zi importanta deoarece devine majora... datim cateva idei va rog...

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

O bijuterie! nu ceva foarte scump, o cruciulita de exemplu, sau initiala ei, o inimioara...nu conteaza! ar fi ceva ce i-ar ramane amintire toata viata! dar indiferent de ce ii vei cumpara, cu siguranta nu va uita niciodata, lucrurile asta nu se uita! petrecere frumoasa!

| gabitza05 a răspuns:

Sau ii poti lua un catel sau o pisica daca ii plac animalele.Sau un papagalbig grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!
Ii poti face o perna, cana sau un tricou cu o poza cu voi impreuna.Sau ii poti luaun ceas frumos + ink ceva. Sau ii poti face o surpriza ducand-o la un salon de frumusete.

| gabitza05 a răspuns:

Buna !
Ii poti face o perna, cana sau un tricou cu o poza cu voi impreuna.Sau ii poti luaun ceas frumos + ink ceva .Sau ii poti face o surpriza ducand-o la un salon de frumusete.

| pepe a răspuns:

Cred ca orice o sa-i cumperi va fi bucuroasa, gandeste-te ce i-ar place ei mai mult.

| felicia_7071 a răspuns:

Ii poti lua mai multe rame de poza, de diferite forme si design.In ele sa fie poze cu tine si ea, cu familia voastra si ea, ma rog in toate pozele sa fie si EA. Apoi le impachetezi frumos happy
Pe langa acest cadou ii mai poti achizitiona o carte! Iti recomand"Cu manusi"de Mihaela Nicola.
La multi ani si sa iti traiasca!happy