| IceCream22 a întrebat:

Pe 22 septembrie imi aniversez ziua de nastere si am o dilema : sunt noua in liceu si vreau sa ma asigur daca e bine daca -i servesc pe colegii mei cu bombonane de ciocolata, ajunge? ( specific - este un liceu de fite :-s ) Plss, sfaturi! Ms anticipat :*

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Boamboane de ciocolata si ar merge si cate un pahar(2) de suchappy Daca esti in clasa a10a... poti sa dai si de baut(numai sa nu afle profii si mai ales directorul). Daca nu poti da si pizza+suchappy depinde de bugethappy o pizza la o banca(la 2 copii cu ar venii)happy Sper ca te-am ajutathappy bafta si la multi ani:X:X:*

| Roxy a răspuns:

Eu am comandat pizza la scoala si dupa scoala.in weekend i-am chemat pe cei cu care ma inteleg mai bine la o petrecere hard de totlaughing
si binenteles am mers la magazin si am cumparat vreo 4-6 sticle de suchappy
suntem 20 in clasa si mnoahlaughing
anul asta ma gandesc ca dupa scoala sa i scot la o bauta cevalaughingdevil
sper sa nu ma bata profi a doua zibig grin

| freehugs a răspuns:

Si daca e de fite ce? Eu in locul tau as servi cu bomboane rafaello sau cote d'or.Atat!

| ºPishcotº a răspuns:

thinking Cumpara si doua sticle de suc.si ajungehee hee( Normal si pahare de unica folosinta). Ceao:*

| justme_4708 a răspuns:

Stai linistita, ei te vor placea asa cum esti :ori ca ii servesti cu bomboane de ciocolata ori fara ciocolata.
:*