| DracuIa a întrebat:

Care useri considerati a fi negativi in functie de rolurile de mai jos?
Enervanti, orgoliosi, incapatanati, nepoliticosi, increzuti, trolli, gura sparta, comentat aiurea, rautaciosi, scarbosi, rai de gura, sexisti, tarani, analfabeti, dusi cu presul etc.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi sunt indiferenti userii, mai ales cei care bat campii. Lista de ignorare are loc pentru toata lumea.
Cand vor fi doar idioti pe aici, nu voi mai intra, si gata.
Nu am pe cine nominaliza, eu nu prea citesc username-urile. Citesc doar intrebarile si raspunsurile care mi se adreseaza.

| SilentRain a răspuns:

Cristina, Admina siteului

| Cristi9997 a răspuns:

Suntserios, dracula, mi25, troleibuz, morbidick, cristidinbucuresti etc etc. Cam 99% din userii de pe aceasta platforma sunt dusi intr-o anumita masurã.

Zambaretule.