| adytzaPtk a întrebat:

Pe ce pot juca poker in afara de bani? dau funda... la primul urgent

Răspuns Câştigător
| BeyondtheGrave a răspuns:

Fii atent. aduni cateva fete si le convingi sa jucati Strip Poker si iti garantez eu ca in cateva partide o sa uiti de poker tongue

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pe Datorielaughing)Pe dezbracatelaughing)

| coronati a răspuns:

Daca ai facebook, cauta HoldemPoker si o sa iti placa!
Poker de calitate!
Succes la cips!

| dewtsa a răspuns:

Pedepse :p
Funda?

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Pe orice site de poker poti juca pe Play Money. Sunt bani virtuali cu care poti juca.

Daca nu vrei sa iti faci cont poti incerca Governor of Poker http://www.poker-blog.ro/governor-of-poker-online e un joc distractiv fara bani.

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Pe sexe laughing) Poate asa te iarta rolling on the floor

| daniela91 a răspuns:

Pe capacelaughing)

| HerrDoktor a răspuns:

Daca nu pe bani, atunci pe bomboanelaughing