| Cristina12387 a întrebat:

Pe ce retele de socializare sunteti activi? Ce va place la ele?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca business pe Facebook, Instagram, olx, publi24, ads google, asa când vreau sa pierd timpul întru pe tik tok iar dacă am chef sa vad fete pe telegram, și whatwasp tot ca business îl folosesc, as folosi și TPU

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Facebook si Instagram.
Nu imi place nimic la ele, sper sa se inchida laughing
O mai "ard" pe forumuri, alea sunt mai ok, dar cam goale.

| J0B0MAT a răspuns:

Facebook, Instagram, WhatsApp, Skype, zoom, teams, Webex, YouTube, tik tok. Nu prea îmi place nimic.

| mentholinks a răspuns:

Sunt activ pe site-urile pentru adulti.

| Nirvanaaa a răspuns:

Instagram si TPU.
Pe TPU imi place de obicei sa răspund la întrebări, unele chiar sunt bune pe aici.
Iar pe Instagram stau pentru ca acolo vorbesc cu ale mele cunoștințe laughing.

| LordCristobal a răspuns:

Facebook-locul unde citesc stirile sportive si politice; de asemenea imi place sa mai rad de ce posteaza altii.
You toube-folosesc youtoubeul foarte mult, imi place ca gasesc videoclipuri despre calatorii, curiozitati si alte lucruri interesante.

| 1997onur a răspuns:

YouTube și TPU uneori mai joc roblox cu nepoți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt activ pe nici una, aici referindu-ma la FB sau Instagram.
Am avut in trecut cont pe FB si hi5 dar devenisera o rutina asa ca le-am dezactivat.
Nu mai folosesc FB din 2016 si hi5 din 2010.
Am ramas doar cu WhatsApp-ul si aici, pe TPU, mai activez.

Consider ca socializarea autentica si sanatoasa se face in real nu pe site-uri de pseudosocializare.

La TPU imi place sa contribui cu raspunsuri in scopul de a ajuta pe cei care chiar au nevoie de un sfat si o indrumare si sper ca raspunsurile mele sa le fie benefice si de folos. happy

| blairelovesmusic a răspuns:

Youtube, Facebook putin mai rar. La Youtube singurele chestii care nu-mi plac sunt reclamele si faptul ca nu pot sa ascult muzica cu telefonul inchis.
La Facebook nu prea am ce sa reprosez, in afara ca majoritatea persoanelor posteaza meme-uri, selfie-uri cu filtre (astea spun multe despre autorul postarilor) si porcarii care nu ma intereseaza.

| Celestina003 a răspuns:

Eu incerc să folosesc aplicatiile pentru binele meu ....si să nu imi pierd vremea.
Instagram,pun story uneori citate, giveway,
Facebook pentru mesaje.
, TPU - daca ma plictisesc măcar să fac ceva util, să ajut altii cretini.
YouTube cel mai mult, pentru că pot să aflu tot ce vreau!
Google - folosesc să descar cărți pdf.

Răspuns utilizator avertizat