| Joker3134 a întrebat:

Pe ce site pot citi pe culmile succesului sau Gata cu fricile cu 21 zile de afirmații pozitive?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Http://www.101books.ru/......esului-pdf
http://cdn4.libris.ro/......terior.pdf
Ti-am dat direct PDF-urile, ca sa le descarci si sa le vezi mai tarziu mai usor.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru Joker3134):

Cred ca am gasit-o:
http://mircea-lazarescu.ro/carte/tulburarea-obsesiv-compulsiva/
Tot pe site ai un link pentru download care cred ca merge;)

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru Joker3134):

Intrebarea asta necesita atentie dedicata, nu doar din partea mea.

Eu, de exemplu, cand nu studiez, joc jocuri la calculator, ma uit la un episod dintr-un serial sau raspund unor intrebari pe TPU, eventual ma ocup de animalele din gradina sau mai mangai cainele si, daca o gasesc, pisica happy laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru Joker3134):

Hmm... Nope. Poveste lunga.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru Joker3134):

Spun nu pentru ca daca ma intreb asta, imi iau overthinking major iar eu raman doar cu ideea.
Nu c-as fi timid, insa n-am dispozitia de a diseca psihologia mea sau a altora pe internet.