| Crisyy a întrebat:

Pe cererea de inscriere in clasa a 5a a surorii mele, imi spune sa fac o copie dupa carnetu de elev. intrebarea e.fac copie dupa tot carnetu sau doar la prima pagina?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Eu stiam ca pentru inscrieri, se foloseste acea foaie matricola (daca asa se numeste), care contine datele de pe prima pagina a carnetului, apoi notele obtinute la teze, mediile pe semestru si anuale. Nu as vedea rostul intr-o inscriere in clasa a 5-a, sa te prezinti cu toate notele obtinute pana atunci. Cel mai bine te interesezi la scoala respectiva, pupici!