| cîrne a întrebat:

Pe cine a-ti vota in alegerile din toamna? si de ce? mai e cineva, in afara de mine, care vede in antonescu o alternativa viabila la tiparul de politician demagog si populist reprezentat de basescu si geoana?(a-ti putea sa evitati printre contraargumente, faptul ca-i chiulangiu)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Basescu. Crin Antonescu este in serviciul lui Patriciu - vinzatorul de tara si de neam, iar ceilalti nu conteaza. Basescu este ca apa sfintita, nici nu face rau, nici nu ajuta, deci...

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@enigma, dumnezeu si eu prima data m-am gandit la Maresal si ma tot intrebam daca s-o fi intors si putem vota zombi!

Nu votez cu nici unul! Au dovedit toti ca sunt o apa si-un pamant!
Votez pentru mine!

mira
| mira a răspuns:

Antonescu s-a cam blegit.Pacat!

| machupicchu a răspuns:

Nu am votat, nu votez si nici nu voi vota decat atunci cand va exista o alternativa care sa iubeasca tara(poporul roman) ..Va exista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votez cu basescu.antonescu tau mai poate savura cafeaua inca 5 ani alaturi de marele excroc dinu patriciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te-ai referit la Antonescu, ziceai de Ion Antonescu, nu? Da maresalul Antonescu ar fi cea mai buna solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dumnezeu-tare mi-as dori sa il poti aduce pe maresal la putere.insa ma indoiesc de acest lucru.si eu sunt pro maresal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@enigma - practic nu se poate. Insa poate exista cineva care sa semene. Eu sunt unul dintre aceia care ii seamana maresalului.