| LolaKissTheGirl a întrebat:

Pe cine ai votat la Utilizatorul Anului? Si de ce l-ai votat? Vreau sa stiu si eu asa din curiozitate big grin.

Răspuns Câştigător
| andreeamitoi a răspuns:

Eu am votat-o pe NOname deoarece este cea mai activa dupa Brigaela si cea mai draguta de asemenea. Niciodata nu s-a amestecat in conflicte si este si expert TPU. Nu imi pot imagina cum a reusit in doar o luna sa dea 1 de raspunsuri :-o.

Tu ce crezi?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa afli asta citind raspunsurile la intrebarea pusa de StelaTPU. Presupun ca nu-ti imaginezi acum ca toti cei care au raspuns acolo, or sa-ti raspunda si tie dincoace. E absurda intrebarea ta.

| pwp a răspuns:

Pe NOname pentru ca din punctul meu de vedere, ajuta pe toata lumea, legat de orice subiect!
si app, mersi ca m-ai votat love struck
dar eu nu cred ca as putea fi vreodata Utilizatorul Anului

| Th3eo a răspuns:

NOname pentru ca este cea mai buna.