| catthshshshs a întrebat:

Pe cine ati propune sa fie urmatorul expert de pe site?

10 răspunsuri:
| Sylx a răspuns:

A mai fost o intrebare asemanatoare si imi mentin si de aceasta data punctul de vedere. O voi propune pe Monyk16 pentru titlul de expert.

| Elena1234456 a răspuns:

Monik16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea.Isi merita cu prisosinta titlul inapoihee hee. Tu pe cine ai propune?batting eyelashes

| Razvan a răspuns:

GenOm.Parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutzu, ti-am dat inteligent.laughing
Acu', serios, si fara nicio incercare de intoarcere a ''votului'', doar de complezenta, consider ca urmatorul expert ar trebui sa fie Onutzu. Chiar am fost surprins ca nu a fost numita ea la ultima desemnare.

| Razvan a răspuns:

Nu omule tu chiar meritioh go on
Fara niciun pic de flatarehee hee
Dai dovada mereu de seriozitate in raspunsuri, de umor si de inteligenta. Ce vrei mai mult de atatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutzu, cred ca tu mi te adresezi mie, vorbind despre altul.thinking Eu, serios? Unde, cum, cand s-a petrecut asta?

| Noaptea a răspuns:

Onutzu.

| Razvan a răspuns:

Si pe langa asta incredibil de modestlaughing

| catthshshshs explică:

Eu tot pe Monyk16 o propun. happy