| anonim_4396 a întrebat:

Pe la ce varsta sau prin ce clasa ati inceput sa mergeti la discooo? big grin

Răspuns Câştigător
| Roxana2312 a răspuns:

Pai normal ar trebui sa mergi de cand esti in clasa a 9 ca esti la liceu j toti pana j familia te considera mai matur

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! abia in clasa X a am inceput sa merg la disco, dar incepea la 8 seara si tinea pana la 10 -11 seara, erau alte vremuri si alta lume, se stia un pic de rusine, de respect, dar acum discoteca e plina cu copilasi de 10-11 ani asta de rusine/respect nici nu se mai discuta.straight face

| Aezakmi a răspuns:

Eu nu umblam la discoteca, de ce sa merg la disco? sa vad numai pitipoance si tigani si cocalari care se bat si se omoara? mai bine ieseam la un local mai linistit jucam un poker ascultam muzica buna(nu manele ca in disco), asta a fost preferinta mea daca voua va plave nu aveti decat happy

| myxmaxmusic a răspuns:

La 6 ani la Clabucet Neptun si Tiffany
Cand era crema muzicii europop, in voga, prin '97.Se auzeau Nana - Lonely, C-Block - So Strong Out, Time is ticking away, Paradisio - Bailando(eurodance es) etc...Bineinteles nu de capul meu.De aceia cand cineva m-a intrebat : "Ce ti-a placut cel mai la mare?" i-am raspuns : "I Love the Night Life!"