| anonim_4396 a întrebat:

Pe LadyPopular, se pot trimite cadouri si bani? Cum? happy Fundita :X

2 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Eu sunt pe LadyPopular, si nu poti trimite bani.Nici cadouri.Nu poti trimite nimic din ce-ai mentionat tu mai sus. Dar iti urez noroc!

| DroGuleTz a răspuns:

Buna
Pai ca sa trimiti bani poti juca cu o prietena la provocari pe o suma mare de bani si sa pirzi ca sa ii donezi
si la cadouri era acum o luna cu niste cadouase care daca le luai de la fete pe toate primeai o rocrie momoasa pup sper ca te-am ajutat eu joc de mult
fundita?love struckpuppy dog eyes